Text element black background

Fuse 0.23 Windows 10 LG G3

Text element background full black text not show.

<Text TextWrapping="Wrap" FontSize="13" TextColor="Gray" Alignment="Left" Value="{detay.detay}" Font="Regular" />

Image of Black

Do you have a complete code snippet?

Just like on some devices this error.

Here code like this;

<HidingPanel ux:Name="haberDetayP" Color="White">    <ScrollView ux:Name="detayScroll" Margin="0,-56,0,0" AllowedScrollDirections="Vertical" SnapMinTransform="false" SnapMaxTransform="false">
      <StackPanel>
        <Image Width="100%" MinHeight="200" StretchMode="UniformToFill">
          <CachedHttpImageSource Url="{detay.foto}" />
        </Image>
        <StackPanel Padding="16,16,16,60" ItemSpacing="8">
          <Panel>
            <StackPanel Orientation="Horizontal" Alignment="Left" ItemSpacing="8">
              <fa-clock-o />
              <Text FontSize="12" TextColor="DarkGray" Alignment="Left" Font="Light" Value="{detay.trTarih}" />            </StackPanel>
            <StackPanel Orientation="Horizontal" Alignment="Right" ItemSpacing="8">              <fa-eye />              <Text FontSize="12" TextColor="DarkGray" Font="Light" Value="{detay.hit}" />            </StackPanel>          </Panel>          <Text TextWrapping="Wrap" FontSize="16" TextColor="#000" Alignment="Left" Value="{detay.baslik}" Font="Regular" />
          <Text TextWrapping="Wrap" FontSize="13" TextColor="Gray" Alignment="Left" Value="{detay.detay}" Font="Regular" />
        </StackPanel>      </StackPanel>

    </ScrollView>
    <WhileEnabled>
      <ScrollTo RelativePosition="0" Target="detayScroll" />
    </WhileEnabled>

  </HidingPanel>

Hi there, have you tested this with the latest Fuse (0.24)? Also try using Color instead of TextColor and see if that helps.

Hi,

The problem continues

Hi,

Same problem continues in the fuse 28.0

When i put the text element inside this string text background return black.
Thanks for helps.

Onikişubat İlçe sınırları içerisinde bulunan Batı Mahallelerinin içme ve sulama suyu eksikliğinin giderilmesi için çalışma başlatıldı. 
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç öncülüğünde gerçekleştirilen ziyaretle, bölgedeki dereler incelenerek, istişarelerde bulunuldu.
Onikişubat ilçesinin batı mahalleleri olarak isimlendirilen yerleşim yerlerinde, içme ve sulama suyu sorununun çözümü için ilk adım atıldı. 
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç öncülüğünde gerçekleştirilen toplantıda, Vali Mustafa Hakan Güvençer, Milletvekili Celalettin Güvenç,
Onikişubat Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Vali Yardımcısı Nurettin Dayan, DSİ 20. Bölge Müdürü Mevlüt Aydın ve mahalle muhtarları bir araya gelerek istişarelerde bulundu. 
DSİ'de gerçekleştirilen toplantının ardından bölgeye geçen, Milletvekili Kılıç, Kaymakam Anteplioğlu, Başkan Mahçiçek ve Vali Yardımcısı Dayan, ıslah edilmesi planlanan dereleri inceledi. 
DSİ'de görev yapan teknik personellerin de yer aldığı inceleme gezisinde, projenin ayrıntıları ele alındı. 
Yapılan incelemelerin ardından ise Fatmalı Mahallesi'nde düzenlenen programa geçildi. 
Burada mahalle sakinleri ile bir araya gelen heyet, vatandaşların taleplerini dinledi.
Programda konuşan Milletvekili Kılıç, vatandaşlara 1 Kasım seçimlerinde verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.  
Bundan sonraki süreçte artık sorumluluğun kendilerinde olduğunu ifade eden Kılıç, hükümet beyannamesinde yer alan esaslar çerçevesinde hizmet üretmeye gayret edeceklerini söyledi. 
Kılıç, şunları kaydetti:  "64. Hükümetimizin beyannamesinde 5 önemli esas var. Birincisi, ülkemiz ve insanlarımız için tam demokrasi ve temel insan hakları. 
İkincisi, çocuklarımızın gençlerimizin, insanımızın, sağlıklı eğitimli, donanımlı bir şekilde yetişmesi ve geleceğe hazırlanması. 
Üç, şehirlerimizin ilçelerimizin, mahallelerimizin daha yaşanılabilir şehirler, ilçeler, mahalleler olması. 
Dört, bütün bu yürütülen ve yürütülecek hizmetlere sürdürülebilir, bizi ele güne muhtaç etmeyecek bir bütçe ve ekonomi hazırlanması. 
Beş, devletimizin güçlü ve itibarlı olması. Bu anlamda ülkemiz ve ilimizin bugünü ve geleceği planlanmıştır. Planlanmış bazı işler proje aşamasındadır. 
Bir kısım projelerimiz bitmiş ve bu çalışmalar neticesinde olmuştur. Hükümetimizin bütün kurumları, belediyelerimiz, partimiz ve teşkilatlarımızla beraber hepimiz hizmetinizdeyiz.
Herkes işinin başındadır. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Yolumuza engel çıkartılmasına fırsat vermesin. Gelecek günlerimiz de bugünlerimizden daha güzel olacaktır.
Hepimiz, sorumluluklarının bilinciyle görevimizin başındayız."  "KAHRAMANMARAŞ'TA NE VARSA BURADA DA O OLACAK"  Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ise Kahramanmaraş'ı her köşesiyle 
kalkındırmak için gayret ettiklerini söyledi. Gerçekleştirilen ziyaretlerin iki amacının bulunduğunu ifade eden Mahçiçek, "Bunlardan bir tanesi bu dereleri ıslah ederek bir gölet yapma imkanımız var mı?. 
Bir diğeri de Dereboğazı'ndan gelen suyu alıp, orada toplayarak, içme suyu olarak kullanabilir miyiz? Bu çalışmaları yapmak için bugün buradayız. Devlet su İşleri'miz bunun incelemesini, tetkikini yapacak. 
Bütün ekipleri ile buradalar. Bu iki noktada, içme ve sulama suyu noktasında bir hizmet olabilir mi diye inceleyecekler. Bu çalışmaların sonucu inşallah olumlu çıkar. Müspet çıkar. 
İki kanaldan projeleri beraber yürütürüz" diye konuştu.  Fatmalı Mahallesi'nin ve bölgenin kısa bir süre sonra hiçbir eksiğinin kalmayacağını dile getiren Mahçiçek, 
sözlerini şöyle tamamladı:  "Fatmalı Mahallemizin yollarını neredeyse tamamladık. Eksik olanları da inşallah yapacağız. Bir metrekare eksik kalmayacak. Ama bu biraz zaman meselesi.
Hepsini bir çırpıda yapma imkanımız yok. Biraz önce baktım, 80 bin metrekare civarında parke yapmışız. Büyükşehir belediyemiz de ana yolu yapmış. Aşağı yukarı yol sorunumuz kalmamış. 
Bakın burada 25 yıldır belediyeler vardı. Ama son bir yılda aldığımız mesafe 25 seneden daha fazla. Fatmalı Mahallemize bir bir de İmam Hatip yapacağız demiştik. Gelecek yıl bunun ihalesini yapıp tamamlayacağız. 
Artık köy veya belde değiliz, mahalleyiz. Kahramanmaraş'ta ne varsa burada da o olacak. Bugün Ankara'da olması gereken vekilimiz bizlerle beraber. 
Ben bugün sizlerle bizleri buluşturan, bu sofrayı paylaştıran muhtarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Sizlerde bizimle beraber oldunuz hepinize saygılar sunuyorum."

Could you create a minimal, free-standing reproduction case that you can share?